قالیشویی اطراف کوی سیزده آبان ۶۶۵۵۷۳۲۳

قالیشویی اطراف کوی سیزده آبان

۶۶۵۵۷۳۲۳

قالیشویی در جنوب

اگر برای شستشوی فرش خود نیاز به یک قالیشویی در کوی سیزده آبان و یا قالیشویی اطراف کوی سیزده آبان را دارید تنها کافیست با قالیشویی زیبا در کوی سیزده آبان تماس حاصل نمایید

 

قالیشویی در جنوب

 

فرشهایی که ما از آنها استفاده می کنیم قطعا ارزشمند هستند و هزینه زیادی برای تهیه و خریداری آنها پرداخت کرده ایم . بارها اتفاق افتاده است که به دلیل مختلف فرشهای ما نیاز به شتشو دارند ( حتما برای شستشوی فرش در کوی سیزده آبان از قالیشویی معتبر در کوی سیزده آبان کمک بگیرید ) اولین کاری که شاید به فکرمان برسد شتشوی فرش و از بین بردن لکه های آن از طریق استفاده از شامپو فرش می باشد . شامپو فرش در ظاهر فرش ما را تمیز می کند اما استحکام الیاف را از بین می برد و به دلیل این که از دستمال یا ابر نمدار برای پاک کردن آن استفاده می کنیم ، کف بجا مانده به طور کامل از بین نمی رود و به مرور در کرک های فرش خشک شده و عمر فرش ما را کوتاه می کنند و باعث از بین رفتن آن میشود.

برای جلوگیری از این مشکلات در کوی سیزده آبان بهتر است فرش ، قالی و یا انواع مبل های خود را به قالیشویی ها بسپاریم. اما کمی جای تامل است زیرا برخی از قالیشویی های کوی سیزده آبان توجهی به سلامت فرش ندارند و اصول کلی در شتشوی فرش را رعایت نمی کنند .

قالیشویی زیبا در جنوب تهران با در اختیار داشتن کادری مجرب آماده ارائه خدمات شتشوی قالی ، موکت ، مبل ، گلیم و .... در اطراف کوی سیزده آبان می باشد .

قالیشویی زیبا دارای سابقه درخشان در جنوب تهران و محدوده کوی سیزده آبان آماده همکاری می باشد و در کمترین زمان ممکن در هر نقطه از کوی سیزده آبان پرسنل ما جهت تحویل گرفتن قالی ، موکت ، مبل ، گلیم و .... به محل مورد نظر شما مراجعه می نمایند و طبق زمانبندی مناسب آنها را به شما تحویل می دهند.

جهت مشاوره و سفارش در محله کوی سیزده آبان

با شماره قالیشویی در کوی سیزده آبان ( قالیشویی زیبا ) تماس حاصل نمایید .

66557323