قالیشویی اطراف میدان شهید غیبی ۶۶۵۵۷۳۲۳

قالیشویی اطراف میدان شهید غیبی

۶۶۵۵۷۳۲۳

قالیشویی در جنوب

اگر برای شستشوی فرش خود نیاز به یک قالیشویی در میدان شهید غیبی و یا قالیشویی اطراف میدان شهید غیبی را دارید تنها کافیست با قالیشویی زیبا در میدان شهید غیبی تماس حاصل نمایید

 

قالیشویی در جنوب

 

فرشهایی که ما از آنها استفاده می کنیم قطعا ارزشمند هستند و هزینه زیادی برای تهیه و خریداری آنها پرداخت کرده ایم . بارها اتفاق افتاده است که به دلیل مختلف فرشهای ما نیاز به شتشو دارند ( حتما برای شستشوی فرش در میدان شهید غیبی از قالیشویی معتبر در میدان شهید غیبی کمک بگیرید ) اولین کاری که شاید به فکرمان برسد شتشوی فرش و از بین بردن لکه های آن از طریق استفاده از شامپو فرش می باشد . شامپو فرش در ظاهر فرش ما را تمیز می کند اما استحکام الیاف را از بین می برد و به دلیل این که از دستمال یا ابر نمدار برای پاک کردن آن استفاده می کنیم ، کف بجا مانده به طور کامل از بین نمی رود و به مرور در کرک های فرش خشک شده و عمر فرش ما را کوتاه می کنند و باعث از بین رفتن آن میشود.

برای جلوگیری از این مشکلات در میدان شهید غیبی بهتر است فرش ، قالی و یا انواع مبل های خود را به قالیشویی ها بسپاریم. اما کمی جای تامل است زیرا برخی از قالیشویی های میدان شهید غیبی توجهی به سلامت فرش ندارند و اصول کلی در شتشوی فرش را رعایت نمی کنند .

قالیشویی زیبا در جنوب تهران با در اختیار داشتن کادری مجرب آماده ارائه خدمات شتشوی قالی ، موکت ، مبل ، گلیم و .... در اطراف میدان شهید غیبی می باشد .

قالیشویی زیبا دارای سابقه درخشان در جنوب تهران و محدوده میدان شهید غیبی آماده همکاری می باشد و در کمترین زمان ممکن در هر نقطه از میدان شهید غیبی پرسنل ما جهت تحویل گرفتن قالی ، موکت ، مبل ، گلیم و .... به محل مورد نظر شما مراجعه می نمایند و طبق زمانبندی مناسب آنها را به شما تحویل می دهند.

جهت مشاوره و سفارش در محله میدان شهید غیبی

با شماره قالیشویی در میدان شهید غیبی ( قالیشویی زیبا ) تماس حاصل نمایید .

66557323