قالیشویی در حکیمیه ۲۲۰۵۰۲۶۶ قالیشویی زیبا

قالیشویی در حکیمیه

۲۲۰۵۰۲۶۶

قالیشویی در حکیمیه

شستشوی انواع فرش ، موکت ، قالی ، قالیچه و مبلمان در حکیمیه تهران

پرسنل قالیشویی زیبا در کمترین زمان در محل حاضر شده و فرش شما را تحویل می گیرند و پس از شستشو به صورت کاور شده تحویل می دهند

قالیشویی در شمال

قالیشویی حکیمیه به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل در خدمت شما می باشد

تنها با یک تماس با شماره 22050266 با خیال آسوده فرش خود را بشویید

قالیشویی در حکیمیه با عالیترین و نازلترین قیمت 

مرمت و بازسازی انواع فرش

متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم با دستگاه مخصوص 100 درصد تضمینی

تنها مبل شویی در حکیمیه

محله حکیمیه تهران

مبل شویی در حکیمیه

حکیمیه نام محله‌ ای در شمال شرقی شهر تهران است. این محله در منطقه ۴ شهرداری تهران واقع شده و دارای ۳ فاز است . این شهرک از شمال به بزرگراه بابایی ، از جنوب به جادهٔ دماوند ، از غرب به ۳۵ متری جادهٔ اتحاد و از شرق به جاده تلو محدود می‌شود . دانشگاه صنعت آب و برق و دانشگاه آزاد واحد تهران شمال و دانشگاه امام حسین (ع) و دانشگاه پیام نور واحد تهران شرق و دانشکده هوافضا دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در این منطقه قرار دارد . حکیمیه نسبتاً داری هوای پاکی می‌باشد. این محله از شمال به باغات لواسان ، از جنوب به پارک جنگلی سرخه حصار ، از غرب به پارک جنگلی لویزان ، از شرق به منطقه حفاظت شده سرخه حصار و خجیر احاطه دارد.

همچنین در شمال شرق حکیمیه ، کوی دانشگاه امام حسین قرار دارد که از شمال به بزرگراه شهید بابایی و از شرق به اتوبان تلو ختم می‌شود. این کوی دارای دو فاز با ساختمانهای معمولاً چهار طبقه می‌باشد. در میان دو فاز کوی دانشگاه امام حسین، مسجد صاحب الزمان حکیمیه و میدان میوه و تره بار کوچکی وجود دارد.

 

اگر شما نیز از ساکنان این محله هستید و به دنبال قالیشویی در محله حکیمیه هستید با ما تماس بگیرید

22050266

 

 

فرش ماشینی در بازار به طور معمول با شانه های500 شانه - 700 شانه - 1000 شانه و 1200 شانه هستند  . دلیل عمر کمتر فرش های ۷۰۰ شانه این است که نخ آنها لطیف تر است و کمی نازک تر هستند. قالیشویی زیبا قالیشویی در حکیمیه با توجه به نوع تار و پود فرشها ظرافت را درشستشوی فرشهای لطیف را در برنامه کار خود قرار می دهد.

 

تلفن قالیشویی در حکیمیه

 

 

با در نظر گرفت اهمیت زمان و هزینه ، امروزه بهره گیری از امکانات قالیشویی در حکیمیه ، میتواند بهترین گزینه انتخابی برای شهروندان و ساکنین این محلات باشد و قالیشویی در حکیمیه ، با توجه به نیاز مشتریان گرامی ، همواره تلاش میکند تا با ارائه بهترین خدمات در قالیشویی در حکیمیه ، بهترین قالیشویی باشد و بماند.

 

قالیشویی در حکیمیه